Szkolenia stokowe

Od kilku sezonów, oprócz szkoleń skialpinistycznych, lawinowych czy lodowcowych, szczególną uwagę przykładamy do treningu narciarskiego na stoku i doskonalenia techniki.

Podobnie, jak cała aktywność klubowa, również szkolenia narciarskie ukierunkowane są na działalność górską i jazdę w terenie. Podczas doszkalań szczególną uwagę zwracamy na to, jak wykorzystywać technikę narciarską, by móc lepiej radzić sobie poza trasą, na co zwracać uwagę, czego unikać. Szkolenia prowadzą instruktorzy PZN, którzy jednocześnie mają duże doświadczenie w jeździe off-piste.

SZKOLENIA W POLSCE (GRUDZIEŃ-LUTY)

W każdym sezonie nasi instruktorzy prowadzą doszkalania jedno- lub dwudniowe. Jeździmy w zaprzyjaźnionych ośrodkach – w Myślenicach na Górze Chełm i w Kluszkowcach w ośrodku Czorsztyn-ski. Jeździmy w grupach maksymalnie 8-osobowych na różnym poziomie zaawansowania (grupy średniozaawansowane i zaawansowane).

DOSZKALANIE W TERENIE (LUTY-MARZEC)

Zaawansowanych Klubowiczów zapraszamy na doszkalanie na Chopoku, nakierowane na jazdę w żlebach i w wymagającym terenie (zjazdy na poziomie S3-S4). Elementem szkolenia będzie zarówno technika jazdy, jak i wykorzystanie odpowiednich technik linowych. Zajęcia prowadzone będą w grupach maksymalnie 5-osobowych, a każda z nich będzie pod opieką Instruktora Narciarstwa Wysokogórskiego PZA oraz Instruktora PZN.

Kurs Od Do Zapisanych Cena