test

Szkolenie w skałach to pierwszy krok w karierze wspinaczkowej. Kursy wspinaczki skalnej uczą podstawowych technik linowych wykorzystywanych nie tylko w skałach, ale także w taternictwie, turystyce wysokogórskiej czy skialpinizmie.

Kurs wspinaczki skalnej etap I: na drogach ubezpieczonych

Na kursie wspinaczki skalnej na drogach ubezpieczonych nauczycie się wszystkiego, co konieczne, aby uprawiać wspinaczkę sportową i radzić sobie w sytuacjach awaryjnych które mogą pojawić się w jej trakcie. Kurs ten przygotowany został dla osób które dopiero rozpoczynają lub zamierzają właśnie rozpocząć przygodę ze wspinaniem.

Kurs wspinaczki skalnej etap II: na własnej asekuracji

Kurs wspinaczki na własnej asekuracji obejmuje kompleksowe przeszkolenie w zakresie poruszania się po drogach nie ubezpieczonych stałymi punktami. Łącznie z kursem pierwszego etapu, przygotowuje do szkolenia taternickiego.

Pełny kurs wspinaczki skalnej

Kurs ten łączy w sobie szkolenia z zakresu wspinaczki na drogach ubezpieczonych oraz na własnej asekuracji. Na pełnym kursie wspinaczki skalnej otrzymacie kompleksową dawkę wiedzy pozwalającą przejść do następnego etapu edukacji, czyli kursu taternickiego letniego.

Klubowy kurs wspinaczki skalnej

Pełny kurs wspinaczki skalnej w wersji dla wymagających: poszerzony i pogłębiony program, rozbity na etapy pozwalające na pełniejsze przyswojenie materiału. Idealny wybór, jeżeli myślisz poważnie o dalszej edukacji wspinaczkowej.