Kurs wspinaczki lodowej w Norwegii

Zapraszamy na kurs wspinaczki lodowej w środkowej  Norwegii
Termin: 21 -28.02.2020, Oppdal, Norwegia.

Miejscowość położona jest w malowniczych górach Dovrefjell na styku dwóch wielkich dolin Drivdallen i Sunndallen.

Najważniejsze atuty regionu to bardzo stabilne warunki utrzymujące się od listopada do końca marca oraz dostępność lodospadów w czasie około 15 minut od auta. Okoliczne lodospady oferują szeroki wachlarz długości (do 600 m) i trudności (do WI6) są odpowiednie zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych wspinaczy lodowych.

Program

21.02  – Przylot do Trondheim, transfer do Oppdal, zakwaterowanie w domkach 4 osobowych.

22 – 24. 02 – Szkolenie/ wspinanie lodowe

25.02 – dzień restowy

26 – 27.02 – Szkolenie/ wspinanie lodowe

28.02 – Wymeldowanie i transfer na lotnisko do Trondheim, odlot.

W przypadku zebrania grupy osób posiadające umiejętności podstawowe możliwe jest przeprowadzenie szkolenia zaawansowanego

Szkolenie prowadzą: Przemek“Memek” Cholewa

Cena szkolenia: 3300 zł dla członków KW Kraków, 3500 zł dla pozostałych

Ilość miejsc: 4 (możliwe uruchomienie drugiej grupy)

Co obejmuje cena:

– szkolenie  przez instruktorów taternictwa PZA, przewodnika IVBV,

– szkolenie lodowe I i II stopnia,

– wypożyczenie sprzętu technicznego (raki, czekany, kaski, abc lawinowe),

– zakwaterowanie w domkach 4 osobowych lub domu wieloosobowym z łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią,

– transfer z i na lotnisko oraz na miejscu.

Dodatkowe koszty:

– biletu lotniczego – koszt to około 1300 zł linią Norwegian z Polski

– kosztów wyżywienia ( gotowanie wspólne na kwaterze).  Ceny podstawowych wiktuałów są akceptowalne, część produktów można przywieźć z Polski.

Jak się zapisać:

Zgłoszenia proszę kierować na adres: wspinaczka@szkolaalpinizmu.pl
W przypadku kursu lodowego w Norwegii zadatek wynosi 1200 zł, wpłacamy na rachunek KW Kraków nr: 77 1160 2202 0000 0000 3523 6899.
W tytule przelewu wpisz: „Kurs lodowy  w Norwegii + imię i nazwisko”.