Taternictwo

Taternictwo

Kursy taternickie uczą bezpiecznej i skutecznej działalności w górach. Zdobędziesz umiejętności techniczne, ale i bogate doświadczenie z zakresu nawigacji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach w towarzystwie najlepszych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu.

Dla członków KW Kraków z co najmniej rocznym stażem w Klubie oferujemy kursy taternickie w bardzo atrakcyjnych cenach – sprawdź na stronach poszczególnych szkoleń!

Kurs taternicki letni

Szkolenie, które pozwoli postawić pierwsze kroki we wspinaczce górskiej.

Kurs taternicki letni

Szkolenie dla osób, które ukończyły pełny kurs wspinaczki skalnej, swobodnie poruszają się po drogach czwórkowych lub trudniejszych i chcą wzbogacić swój warsztat wspinaczkowy o nowe doświadczenia, umiejętności i techniki stosowane w górach typu alpejskiego.

Czytaj więcej

Kurs taternicki zimowy I stopnia

Podstawowe szkolenie w zakresie górskiej wspinaczki zimowej

Kurs taternicki zimowy I stopnia

Podczas tego szkolenia odświeżysz, zweryfikujesz i doszlifujesz zdobyte na kursie taternickim umiejętności a także nauczysz się je stosować w warunkach zimowych. Zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenie, które pozwolą Ci na samodzielne wspinanie w górach zimą.

Czytaj więcej

Kurs taternicki zimowy II stopnia

Wspinaczka zimowa dla zaawansowanych

Kurs taternicki zimowy II stopnia

Zmierzysz się z trzema wytężającymi i długimi drogami wspinaczkowymi. W dniach wolnych od wspinania odbędą się zajęcia wprowadzające w świat gór wysokich.

Czytaj więcej
/
Kurs Od Do Zapisanych Cena